Рада дозволила переоформлення дачного будинка у житловий

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо переведення садових і дачних будинків в житлові будинки та реєстрації в них місця проживання)».

За відповідне рішення 2 вересня проголосували 264 нардепів.

Зокрема, законопроектом передбачається внести зміни до Житлового кодексу України щодо встановлення порядку переведення в житлові будинки будівель садових та дачних будинків. Також законодавці змінили редакцію Земельного кодексу України в частині уточнення складу земель рекреаційного призначення та видів будівель, які можна будувати на садових земельних ділянках, а також до Цивільного кодексу України та закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині погодження визначень, пов’язаних з місцем проживання та реєстрацією фізичних осіб у житло.

«Переоформлення дачних і садових будинків у житлові будинки проводиться за зверненнями громадян відповідними органами місцевого самоврядування», — сказано в законопроекті.

Зокрема, законопроект пропонує доповнити Житловий кодекс Української РСР статтею 8-1, згідно з якою громадяни відповідно до цього Кодексу та в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України, мають право на переоформлення дачних і садових будинків, які відповідають технічним і санітарним нормам, в житлові будинки.

http://agent.ua/

Возникли вопросы?

Позвоните по тел. +38(099) 015-84-79
или
Заполните форму и мы с вами свяжемся