Грижа міжхребцевого диска: що можна, що не можна, а що просто необхідно?

Грижа міжхребцевого диска: що можна, що не можна, а що просто необхідно? post thumbnail image

Як тільки встановлено діагноз «грижа міжхребцевого диска», можна сказати, що в житті людини настає новий етап. Не тільки тому, що у нього виявлено серйозну патологію, яка загрожує інвалідністю. Просто відтепер йому доведеться відразу ж, як він вийде з кабінету лікаря, змінювати спосіб життя!

В першу чергу рекомендуємо не сумувати, адже цей спосіб життя буде спрямований на позбавлення від болю, що постійно терзає, а значить — рятівний. Як зняти біль швидко і безпечно читайте тут https://studioleo.com.ua/?p=30434. Крім того, ті заходи, про які ми розповімо, допоможуть знизити ймовірність операції, адже найкраща операція – це та, якої не було, за словами видатного хірурга Н.І. Пирогова.

Головні завдання при консервативному (неопераційному) лікуванні грижі хребта

  • зняти гострий або хронічний больовий синдром при защемленні грижів нервового корінця
  • зміцнити м’язовий корсет, підтримати мускулатуру в активному тонусі
  • не допустити зниження рівня якості життя
  • завдання максимум: уникнути операції.

Про що відразу треба забути при грижі хребта

Відтепер ви не піднімаєте нічого важчого за 5 кг. Навіть якщо ви богатир-коса сажень у плечах!

Якщо до цього ви активно займалися спортом, доведеться змінювати режим тренувань – жодних різких ударних силових навантажень.

Ви відмовляєтеся робити щось «через біль». Це стосується і спортивних вправ і домашньої господарської роботи.

Часті, рясні прийоми висококалорійної їжі теж підпадають під заборону. Це веде до набору ваги та шкодить правильному обміну речовин. Зайві кілограми здорово навантажують хребет, адже йому з грижею і так доводиться нелегко!

Грижа міжхребцевого диска: що можна, що не можна, а що просто необхідно?

Що варто обов’язково зробити при грижі хребта

Перше та головне – рекомендації лікаря виконувати на 100%! Лікуючий фахівець – ваш командир, а ви рядовий, який виконує накази. По суті, ви на війні – протистоїте грубому небезпечному супротивнику, здатному знищити ваше здоров’я, а отже, і життя.

Робити призначену фахівцем ЛФК гімнастику. Ключові слова – «призначена фахівцем». Спочатку він покаже вам, як правильно виконувати вправи: в якому темпі, з якою амплітудою, як довго. А потім ви робитимете їх самостійно вдома, не відхиляючись від рекомендованої схеми.

Проходити фізіотерапевтичні процедури. Так, усі зайняті люди, так, не вистачає часу. Так, але ні. Зараз ви чудово можете поєднувати і роботу, і відпочинок з фізіотерапією, оскільки існують портативні апарати, що впливають на організм магнітним імпульсним полем — одним з найчастіше призначених при грижах міжхребцевих дисків видів фізіопроцедур.

Чому магнітотерапія?

  • при сумісному застосуванні з нестероїдними протизапальними препаратами допомагає досягати швидшого результату лікування, тим самим знижуючи термін застосування фармзасобу, що також важливо при коморбідності, коли ліки від одного захворювання протипоказані при іншій недузі;
  • рекомендована коморбідним пацієнтам, тобто тим, у кого крім грижі міжхребцевих дисків існують і інші захворювання. В силу специфіки впливу магнітне поле має виражений місцевий ефект без негативного впливу на інші системи організму;
  • показана навіть літнім, ослабленим пацієнтам через м’який щадний організм впливу;
  • І нарешті, основа основ лікування грижі хребта: терапія лише комплексна! Все перераховане вище: медикаментозні препарати, магнітотерапія і ЛФК застосовуються разом. Вранці – гімнастика, протягом дня – фізіотерапія та місцеві нестероїдні препарати, а також вітаміни групи В та, якщо призначив лікар, препарати для покращення нервової провідності. Достатня кількість свіжого повітря, прогулянки, плавання в басейні (це зміцнює всі групи м’язів), правильне помірне харчування та обов’язково – позитивне мислення, здатне допомогти уникнути операції.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Чому тріскається шкіра на руках?

Чому тріскається шкіра на руках?Чому тріскається шкіра на руках?

Поява тріщин на руках — досить часта проблема, з якою доводиться стикатися як чоловікам, так і жінкам. При їх виникненні людина відчуває відчуття сухості, стягнутості, сверблячки, печіння, болю і почуття

2 найсильніші трави для підшлункової залози, про які мало хто знає

2 найсильніші трави для підшлункової залози, про які мало хто знає2 найсильніші трави для підшлункової залози, про які мало хто знає

Хронічний панкреатит лікується в основному дієтою та прийомом ферментів. Принаймні, у переважній більшості випадків офіційна медицина використовуватиме ці методи. З іншого боку, в інтернеті можна знайти різні народні методи лікування