5 звичок для гарної шкіри

5 звичок для гарної шкіри post thumbnail image

Краса вимагає жертв? Хоч би як! Краса потребує сталості. Сила звички у питаннях догляду за собою відіграє величезну роль: результат будь-якої процедури краще помітний за регулярних повторень. У цій статті зібрано 5 звичок, які допоможуть вам зберігати доглянутий зовнішній вигляд за будь-яких обставин більше схожих статей знайдете перейшовши в цей жіночий блог.

1) Завжди змивати макіяж повністю.

Косметика, що залишилася на обличчі на ніч, – найстрашніший кошмар для шкіри. Пори забиваються, колір обличчя стає тьмяним, від забруднень є великий ризик отримати акне. Щоб цього не відбувалося, щовечора необхідно змивати косметику та глибоко очищати шкіру. Для цього можна скористатися міцелярною водою, гідрофільною олією або спеціальним молочком. Після цього варто вмитися гелем або пінкою, пройтися по обличчю тоніком і нанести зволожуючий засіб.

Якщо макіяж доводиться змивати в польових умовах, краще, щоб у сумочці завжди лежала чергова пачка серветок для демакіяжу. Варто запам’ятати правило: серветки краще ніж мило для рук, а мило для рук краще, ніж не змивати макіяж взагалі. Так, мило сушить шкіру, але якщо це питання одного разу, варто очистити обличчя хоч чимось.

5 звичок для гарної шкіри

2) Фейсбілдінг.

Обличчя, як і тіло, має м’язи. Погана новина в тому, що з віком вони, як і на тілі, стають в’ялими та втрачають тонус. Хороша – у тому, що їх можна качати! Для цього існує фейсбілдинг – тренування м’язів обличчя. Вони вимагають від 5 до 20 хвилин на день і дозволяють розгладити зморшки, виділити вилиці, позбутися набряків і мішків під очима. В інтернеті є безліч роликів з тренуваннями різних м’язів обличчя: підтяжка чола, опрацювання вилиць, розгладжування носогубних складок, збільшення губ. Одне тренування на день, і обличчя завжди в тонусі без уколів та операцій.

Звичайно, не варто розраховувати на повну зміну зовнішності, але помітно підтягнути обличчя і досягти вираженого рельєфу за допомогою фейсбілдингу цілком можливо.

3) Масаж.

Розслабити м’язи обличчя, розгладити зморшки та збільшити приплив крові допоможе щоденний масаж обличчя перед сном. Щоб не розтягувати шкіру, можна купити спеціальну олію, призначену для масажу обличчя. Воно не повинно забивати пори та швидко вбиратися.

Після ретельного миття рук необхідно нанести на шкіру обличчя 2-3 краплі олії, м’яко розподілити їх по обличчю і розгладжувати шкіру по масажних лініях. Важливо стежити, щоб тиск не був занадто сильним, а руки легко і гладко ковзали по обличчю. Не варто робити кругових рухів, щипків, різких та швидких розтягувань. Це мають бути плавні, м’які та дуже акуратні дії. Такий масаж ще й чудово допомагає розслабитися, зробити перепочинок і налаштуватися на сон.

4) Найчастіше міняти наволочки.

Наволочки – джерело величезної кількості бактерій, адже всі залишки доглядових засобів, шкірний себум з обличчя та волосся скупчуються саме на них. Якщо лягти на брудну наволочку чистим обличчям, процедури догляду пройдуть марно.

Міняти наволочки варто якнайчастіше, раз на 3 дні взимку і через день — влітку.

А ще є секрет, якими користуються супермоделі зі світових подіумів – вони користуються лише наволочками з натурального шовку і називають це головним секретом своєї гладкої та доглянутої шкіри. Чим не привід скуштувати цей лайфхак на собі?

5 звичок для гарної шкіри

5) Не чіпати обличчя.

Здавалося б, очевидне правило, але саме їм багато дівчат нехтують. Руки – переносник великої кількості бактерій, адже ними люди чіпають абсолютно все – двері, поручні, столи, тканини, телефон. До речі, акне на щоках часто буває викликане постійним контактом особи з телефоном. Тому чіпати обличчя не варто як руками, так і гаджетами, на них бактерій ще більше. Натомість можна використовувати Bluetooth-гарнітуру, а також 2 рази на день протирати екран смартфона спеціальними серветками для догляду за олеофобними поверхнями.

Ці прості правила допоможуть кожній дівчині виглядати свіжо та доглянуто за будь-яких обставин. Щоб довести дію до автоматизму, потрібно 21 день, а насолоджуватися результатами нових корисних звичок можна буде все життя.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Грижа міжхребцевого диска: що можна, що не можна, а що просто необхідно?

Грижа міжхребцевого диска: що можна, що не можна, а що просто необхідно?Грижа міжхребцевого диска: що можна, що не можна, а що просто необхідно?

Як тільки встановлено діагноз «грижа міжхребцевого диска», можна сказати, що в житті людини настає новий етап. Не тільки тому, що у нього виявлено серйозну патологію, яка загрожує інвалідністю. Просто відтепер

Нудота

НудотаНудота

Напевно, кожен із нас знає, що таке нудота. Але чи пов’язане це неприємне відчуття блювання, що підступає, з психічними процесами? Чи можна сказати, що існує психосоматика, яка проявляється ефектом нудоти?